Ballina Etiketimet Meta venecia

Etiketim: Meta venecia

“Venecia” për Kushtetuesen/ Meta: Shkaku i përplasjes institucionale, veprimet antiligjore të...

TIRANË, 22 qershor /ATSH - I. Vata/ “Komisioni i Venecias konfirmoi qartë se shkaku i përplasjes institucionale midis Kuvendit dhe Presidentit të Republikës ishin...

Emërimet në Gjykatën Kushtetuese, Meta publikon pyetjet drejtuar Komisionit të Venecias

TIRANË, 23  janar /ATSH - I. Vata/- Presidenti i Republikës, Ilir Meta i është drejtuar Komisionit të Venecias “Për dhënien e një opinioni mbi...

Meta: Nëse Komisioni i Venecias më bind se kam shkelur Kushtetutën,...

TIRANË, 10 tetor /ATSH - I. Vata/ “Nëse Komisioni i Venecias më bind se kam shkelur Kushtetutën, jap dorëheqjen”, - deklaroi të enjten Presidenti...

Komisioni i Venecias, Meta: Pres të më bindë nëse kam shkelur...

TIRANË,13 shtator /ATSH - I. Vata/ - “Nëse Komisioni i Venecias më bind se kam shkelur Kushtetutën nuk merrem me politikë, por nëse Komisioni...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA