Ballina Etiketimet Meta Thaci

Etiketim: Meta Thaci

Aktakuzat ndaj Thaçit e Veselit/ Meta: Strategji e gabuar dhe tepër...

TIRANË, 26 qershor /ATSH-I. Vata/ Presidenti Ilir Meta ka reaguar sot në lidhje me aktakuzat e Prokurorisë Speciale ndaj Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi...

Meta i uron shërim të shpejtë Presidentit të Kosovës, Thaçi

TIRANË, 23 prill /ATSH – I. Vata/- Presidenti Ilir Meta i ka uruar sot shërim të shpejtë Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi Meta shprehet se...

12 vite pavarësi e Kosovës, Meta letër Thaçit: Të mbizotërojë uniteti...

TIRANË, 17 shkurt /ATSH - I. Vata/- Presidenti Ilir Meta i ka dërguar një letër urimi Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi me rastin e...

Meta: Shqiptarët në Maqedoni të votojnë pro të ardhmes europiane

TIRANË,18 shtator /ATSH- I. Vata/ -Presidenti Meta ju bëri thirrje shqiptarëve të Maqedonisë që të marrin pjesë në referendumin e 30 shtatorit dhe të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA