Ballina Etiketimet Meta Diaspora

Etiketim: Meta Diaspora

Meta: Diaspora në mbarë botën solidaritet me fatkeqësinë natyrore të 26...

TIRANË, 18 dhjetor  /ATSH - I. Vata/- Presidenti i Republikës, Ilir Meta mori pjesë sot në mbledhjen e parë të Këshillit Koordinues të Diasporës...

Meta: Diaspora, kontribut për forcimin e marrëdhënieve Kroaci-Shqipëri

TIRANË, 31 tetor /ATSH – I. Vata/ “Diaspora shqiptare në Kroaci ka dhënë një kontribut të çmuar në forcimin e marrëdhënieve mes Kroacisë dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA