Ballina Etiketimet Mesazh

Etiketim: mesazh

SOFT NEWS – Një mesazh me përmbajtje armiqësore… mund të penalizojë...

ASTANA, 20 shtator /ATSH-AFP/  - Një gjykatë kazake dënoi një burrë me tre vite burg për dërgimin e një  mesazhi me përmbajtje armiqësore ndaj...

Ndrenika: I bindur se ashtu si shkolla “Kosova”, edhe Teatri i...

TIRANË, 18 shtator/ATSH/ - Askush nuk besonte se shkolla e djegur 15 vite më parë, do të çelte sërish dyert për nxënësit, por këtë...

Delawie: Duam të ndihmojmë në arritjen e një marrëveshjeje, që i...

PRISHTINË, 17 gusht/ATSH/ - Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg Delawie, theksoi sot se "nuk duam që të shohim një...

BRAZIL – Ish-presidenti Lula merr në burg një mesazh nga Papa...

BRAZILA, 3 gusht /ATSH-AFP/ - Papa Françesku i dërgoi një mesazh të shkurtër të shkruar me dorë Inacio Lula da Silva në parathënien e...

Harmonia e mrekullueshme ndërfetare, të udhëheqë shoqërinë tonë

TIRANË, 14 qershor/ATSH/ - Presidenti Ilir Meta uroi sot besimtarët myslimanë për festën e Bajramit të Madh. "Në këtë prag feste të madhe e gëzimi...

Mesazh i kryeministres May për Shqipërinë dhe Ballkanin Perëndimor

TIRANË, 18 maj /ATSH/ - Është në interesin tonë të punojmë së bashku me rajonin për t’i adresuar këto sfida të përbashkëta, me të...

Presidenti Meta uron besimtarët myslimanë për Muajin e Ramazanit

TIRANË, 15 maj/ATSH/- Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për Muajin e Ramazanit, që nis ditën e nesërme. Përmes një...

Shqipëria përparim mbresëlënës me axhendën e reformave

  TIRANË, 18 Prill/ATSH/- Komisioneri Europian për Politikat e Fqinjësisë dhe Negociatave të Zgjerimit, Johannes Hahn, pas publikimit të raportit vjetor 2018 për Shqipërinë, përmes...

Rama përcjell mesazhin e rëndësishëm për të gjithë shqiptarët

TIRANË, 17 prill /ATSH/ - Nën tingujt e këngës së flamurit, kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur të falënderojë breza të tërë shqiptarësh...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA