Ballina Etiketimet Merdar

Etiketim: Merdar

​Sveçla dhe Mehmeti në Merdar, shohin nga afër zbatimin e marrëveshjes...

PRISHTINË, 22 shtator /ATSH/ Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti, vizituan pikë kalimin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA