Ballina Etiketimet MEPJ-masa antikovid

Etiketim: MEPJ-masa antikovid

Përforcohen masat antikovid në Kakavijë/ Pika kufitare e hapur 07:00-19:00, lejohen...

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/ Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme njoftoi sot mbi përforcimin e masave antikovid në pikën e kalimit kufitar në Kakavijë. "Duke...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA