Ballina Etiketimet Memorandium

Etiketim: Memorandium

FOTO/ Importe dhe eksporte, nënshkruhet memorandumi për produktet shqiptare në Kinë

TIRANË, 8 qershor/ATSH/ - Shqipëria dhe Kina kanë nënshkruar mes tyre një Memorandum Mirëkuptimi për bashkëpunimin mbi importin dhe eksportin e produkteve ushqimore dhe...

Foto/Peqin-Zhelinë, aplikime të përbashkëta për projektet në turizëm dhe kulturë

TIRANË, 9 janar/ATSH/-Në kuadër të programeve ndërkufitare Shqipëri-Maqedoni respektivisht të fondeve IPA, bashkia e Peqinit nënshkroi memorandumin e bashkëpunimit me komunën e Zhelinës, Maqedoni. Memorandumi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA