Ballina Etiketimet Megi Doci

Etiketim: Megi Doci

Kombëtarja e femrave, Doçi dhe Curraj: Kemi ndeshje të vështira

TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ Shqipëria e femrave është në ditën e tretë të grumbullimit në kuadër të dy sfidave të nëntorit që vajzat kuqezi do...

Fitorja me Armeninë, Grima dhe Doçi: Mund të shkojmë larg

TIRANË, 22 tetor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare e femrave arriti një sukses fantastik të enjten, pasi fitoi me rezultatin 5-0 ndaj Armenisë në ndeshjen e vlefshme...

Megi Doçi, rekordmenia e futbollit të femrave në Shqipëri

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Historia unike e futbollistes që i ka emocionuar të gjithë me talentin e saj. Si ishin hapat e saj të...

Futbolli i femrave/ Megi Doçi fiton Këpucën e Artë për sezonin...

https://www.youtube.com/watch?v=GSqxY4_9pWE&feature=emb_logo TIRANË, 24 gusht /ATSH/ - Në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit u zhvillua sot në ceremonia e dorëzimit të Këpucës së Artë për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA