Ballina Etiketimet Mbrojtje civile

Etiketim: mbrojtje civile

Komiteti i Mbrojtjes Civile/ Peleshi: Masa për rikthimin e fluturimeve, u...

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi, i cili mban dhe detyrën e drejtuesit të Komitetit të Mbrojtjes Civile ka mbledhur në orët...

SHBA ndihmon Forcat e Armatosura në përballimin e përmbytjeve/ Peleshi: Rrisim...

TIRANË, 14 janar/ATSH-A. Fortuzi/ Forcat e Armatosura të Shqipërisë do të jenë më të mirëpajisura për të përballuar situatën e krijuar nga reshjet e...

Ministria e Mbrojtjes dhe UNDP nisin punën për përmirësimin e sistemit...

TIRANË, 17 korrik/ATSH- A. Fortuzi/ Përmirësimi i sistemit të mbrojtjes civile prej kohësh ka marrë vëmendjen dhe përkushtimin e Ministrisë së Mbrojtjes dhe qeverisë...

Projektligji “Për mbrojtjen civile”/ Çako: Modernizim i sistemit sipas standardeve të...

TIRANË, 10 korrik/ATSH/- Zbatimi i projektligjit "Për mbrojtjen civile" do të shënojë edhe fillimin e një reforme ligjore, strukturore, administrative me qëllim modernizimin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA