Ballina Etiketimet Masa

Etiketim: masa

AKU zgjeron kontrollet në vend, bllokime dhe gjoba në qarkun e...

TIRANË,8 gusht /ATSH/ - Autoriteti Kombëtar i Ushqimit, në këtë periudhë të temperaturave të larta e shtimit të volumit të tregtisë në kuadër të...

Policia shton kontrollet për parandalimin e aksidenteve rrugore

TIRANË, 4 gusht/ATSH/- Gjatë sezonit të verës Policia Rrugore vijon me shtimin e kontrolleve në kryeqytet dhe në autostradën Tiranë-Durrës, për parandalimin e aksidenteve. Në...

Policia Rrugore, masa shtesë për menaxhimin e trafikut në sezonin e...

TIRANË, 3 gusht/ATSH/- Drejtori i Qarkullimit Rrugor në Policinë e Shtetit, Mitat Tola, i bëri thirrje sot të gjithë qytetarëve shqiptarë dhe turistëve të...

Kosovë- Moti i keq në Gjilan, komuna merr masa

PRISHTINË, 1 gusht/ATSH/.- Pas reshjeve të mëdha të shiut dhe erërave të forta gjatë ditëve të fundit në Gjilan, kryetari i kësaj komune, Lutfi...

20 mln euro për nevojat emergjente të të prekurve nga zjarret...

TIRANË, 25 Korrik /ATSH/ - Qeveria greke ka parashikuar një sërë masash për lehtësimin e të prekurve nga zjarret njoftoi zëdhënësi qeveritar i Greqisë,...

BRUKSEL – BE: Të gatshëm për çdo skenar pas Brexit

BRUKSEL, 24 korrik /ATSH-ANSA/ - Të 27 vendet e Bashkimit EUropian nuk janë ende mjaft të gatshëm për të përballuar të gjitha skenaret e...

BRUKSEL – BE përgatit kundërmasa për taksat amerikane për automjetet

BRUKSEL, 19 korrik /ATSH-AFP/ - Bashkimi Europian po përgatit një listë të produkteve amerikane që mund të taksojë, në rast të vendosjes së tarifave...

Policia e Elbasanit, plan masash për ndeshjen ndërkombëtare Luftëtari-Ventspils

TIRANE, 19 korrik /ATSH/ -Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan, ka marrë një sërë masash organizative në drejtim të sigurimit të rendit dhe qetësisë publike,...

Kontrolle të shtuara për rritjen e sigurisë rrugore

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1357654054368896/   TIRANE, 19 korrik /ATSH/ -Kontrolle të pandërprera në të gjitha akset rrugore, për të evidentuar dhe ndëshkuar të gjithë ata që drejtojnë mjetet dhe motomjetet...

BRUKSEL – BE masa për parandalimin e efektit të taksave amerikane...

BRUKSEL, 18 korrik /ATSH-AFP/ - Masat e ashtuquajtuara "të mbrojtjes", të destinuara për të mbrojtur industrinë europiane të çelikut të huaj që nuk gjen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA