Ballina Etiketimet Marrëveshja Shqipëri-FRONTEX

Etiketim: Marrëveshja Shqipëri-FRONTEX

Marrëveshja Shqipëri-FRONTEX tërheq vëmendjen e medias së huaj

TIRANË, 13 shkurt /ATSH/ - Marrëveshja mes Shqipërisë dhe Agjencisë Europiane të Rojave Kufitare dhe Bregdetare (FRONTEX), që u nënshkrua dje nga ministri i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA