Ballina Etiketimet Manastirliu Termeti

Etiketim: Manastirliu Termeti

42 të shpëtuar nga tërmeti, Manastirliu: 190 misione të kryera

TIRANË, 26 nëntor  /ATSH - I. Vata/- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu tha se janë më shumë se 300 mjekë dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA