Ballina Etiketimet Manastirliu Andriukaitis

Etiketim: Manastirliu Andriukaitis

Manastirliu-Andriukaitis, forcim masave për programin e vaksinimit

TIRANË,12 shtator /ATSH - I. Vata/ - “Përafrimin e legjislacionit me BE në fushën e shëndetësisë, ka qenë diskutimi i ministres së Shëndetësisë dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA