Ballina Etiketimet Manasterliu

Etiketim: Manasterliu

Doza e dytë e vaksinës për pedagogët dhe mësuesit/ Manastirliu: Lehtësim...

- Mbi 40 mijë arsimtarë dhe edukatorë të vaksinuar - TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Vaksinimi i pedagogëve dhe mësuesve me dozën e dytë të vaksinës AstraZeneca...

Mbi 240 mijë vaksinime/ 10 163 injeksione antikovid në 24 orët...

TIRANË, 8 prill /ATSH/ Më shumë se 240 mijë vaksinime antikovid janë kryer deri sot nga nisja e fushatës “Shqipëria Buzëqesh” në vendin tonë. Shifra...

Manastirliu: Të angazhuar për përmbushjen e planit ambicioz të vaksinimit të...

TIRANË, 1 mars /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu deklaroi sot nga Kuvendi, se angazhimi i të gjitha strukturave është maksimal...

Manastirliu: Sot vijnë 15210 doza të vaksinës “Pfizer”

TIRANË, 1 mars /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaroi në Kuvend se sot do të mbërrijnë 15210 doza të vaksinës...

FOTOGALERI/ Vijon vaksinimi antikovid, në total janë kryer 4969 vaksinime

TIRANË, 20 shkurt /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu bën të ditur se, ditën e sotme janë realizuar 792 vaksinime antikovid...

FOTO/ Nga një godinë që lëngonte nën peshën e braktisjes, ndërtuam...

TIRANË, 13 shkurt /ATSH/ Spitali i ri i urgjencës dhe patologjisë në Elbasan, nga një ngrehinë është transformuar tërësisht duke ofruar shërbime shëndetësore në...

Incidenti në QSUT, Ministria e Shëndetësisë dënon dhunën ndaj personelit mjekësor

TIRANË, 22 nëntor /ATSH/ - Ministria e Shëndetësisë dënon me forcë dhunën e ushtruar ndaj ekipit mjekësor në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, ku...

Punësohen 25 mjekë në Tiranë, Manastirliu: Mbështetje për personelin shëndetësor

TIRANË, 22 nëntor/ATSH/- Pas një konkursi transparent, ku aplikantët kandiduan me dosje pranë Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, u përzgjodhën 25 mjekë të përgjithshëm...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA