Ballina Etiketimet Magnitsky

Etiketim: magnitsky

BRUKSEL – BE miraton instrumentin Magnitsky për shkeljet globale të të...

BRUKSEL, 7 dhjetor /ATSH-DPA/ - Abuzuesit e të drejtave të njeriut tani mund të ndëshkohen më lehtë nga Bashkimi Europian dhe të humbasin qasjen...

BRUKSEL – KE propozon një “Magnitsky” europian 

BRUKSEL, 16 shtator /ATSH-DPA/ - Komisioni Europian do të propozojë një mekanizëm për të sanksionuar abuzimet ndaj të drejtave të njeriut në të gjithë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA