Ballina Etiketimet Lumi Shkumbin

Etiketim: lumi Shkumbin

Rehabilitimi i mbetjeve në zonën e Shkumbinit/ Kryetarja e bashkisë Rrogozhinë...

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ Pas vendimit të këshillit bashkiak, bashkia e Rrogozhinës ka nisur sot rehabilitimin e mbetjeve në zonën e lumit Shkumbin. Kryetarja e bashkisë...

FOTO/FA përfundon ndërtimin e urës mbi lumin Shkumbin, përfitojnë qindra banorë...

TIRANË, 5 dhjetor/ATSH/ Një pjesë e xhenierëve të Forcave të Armatosura përfunduan ndërtimin e një ure 33 metra të gjatë mbi lumin Shkumbin, e...

FOTO/ Ndërtohen pritat përgjatë lumit Shkumbin, nuk rrezikohen më tokat bujqësore...

TIRANË, 7 shtator /ATSH/ - Ujërat e lumit Shkumbin nuk rrezikojnë më tokat bujqësore në Shushicë të Elbasanit. Investimi në ndërtimin e pritave përgjatë...

FOTO/ Turistët e aventurës rafting në Shkumbin mes adrenalinës dhe gjurmëve...

TIRANË, 23 prill /ATSH/ - Turistë e aventurës këtë fundjavë kanë shijuar bukuritë natyrore dhe adrenalinë e rafting në lumin Shkumbin. Përveç peizazhit fantastik që...

FOTO/ Librazhd, aksion pastrimi nga të rinjtë në mbrojtje të mjedisit

TIRANË,9 nëntor /ATSH/ - Keqmenaxhimi i mbeturinave ngadalëson zhvillimin, ndot mjedisin si dhe, ndikon mbi shëndetin tonë. Zhvillimi i qendrueshëm mjedisor është një çështje...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA