Ballina Etiketimet Loto

Etiketim: loto

Lojërat e fatit, procedohet një shtetas në Lushnjë

TIRANË, 25 shkurt/ATSH/ Policia e Shtetit po vijon kontrollet në të gjithë vendin për evidentimin dhe ndëshkimin e personave që vijojnë ende të ushtrojnë aktivitetin...

Vëzhgim/ Rruga “Mine Peza” çlirohet nga llotot, banorët mirëpresin zbatimin e...

TIRANË, 4 janar/ATSH- Maela Marini/- Prej 1 janarit 2019 kanë hyrë në fuqi ndryshimet në ligjin "Për Lojërat e Fatit", që i japin fund...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA