Ballina Etiketimet Lleshaj koncesionari

Etiketim: Lleshaj koncesionari

Lleshaj: Koncesionari dhe bankat s’kanë ndjekur udhëzimet dhe shqetësimet e Policisë

TIRANË 11 prill/ATSH - A. Fortuzi/ - Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj gjatë një interviste televizive, të enjten, u shpreh se koncesionari cedoi dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA