Ballina Etiketimet Lipa

Etiketim: lipa

Dua Lipa, fituese e ”Brit Awards”, i dominuar nga zonjushat

LONDËR, 12 maj /ATSH-DPA/ - Dua Lipa ishte fituesja e ''Brit Awards'' të dominuar nga zonjushat duke shënuar kthimin e muzikës live në ''O2...

”The Economist”: E dini çfarë bashkon Dua Lipën, Rita Orën dhe...

TIRANË, 5 tetor /ATSH/ - Çfarë kanë të përbashkët Dua Lipa, Rita Ora dhe Ava Max?, pyet revista e njohur britanike ''The Economist''. ⁠ ''E dhëna...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA