Ballina Etiketimet Ligji vreshta

Etiketim: Ligji vreshta

Kultivimi për prodhim vere/ Ligji i ri për vreshtarinë kalon për...

TIRANË, 6 maj /ATSH/ Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural ka përgatitur pr.ligjin e ri për vreshtarinë, si dhe për ndërtimin e Kadastrës së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA