Ballina Etiketimet Ligji per azilin

Etiketim: ligji per azilin

“Ligjet” miratojnë projektligjin “Për azilin në Republikën e Shqipërisë”

TIRANË, 21 tetor /ATSH/ Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut miratoi sot projektligjin “Për azilin në Republikën e Shqipërisë”. Komisioni...

Miratohen ndryshimet në ligjin “Për azilin”/ Parashikohen qartësisht afatet për shqyrtimin...

TIRANË, 29 shtator /ATSH/ Komisioni për Sigurinë Kombëtare mori në shqyrtim në parim, projektligjin "Për azilin në Republikën e Shqipërisë". Për prezantimin e projektit, të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA