Ballina Etiketimet Licenca.mie

Etiketim: licenca.mie

Nga revolucioni digjital në MIE nuk kërkohen më 46 dokumente/Rama: 33...

TIRANË, 17 janar/ATSH/ 23 aplikime për shërbime dhe licenca që jepen nga Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë, tanimë kryhen online vetëm përmes platformës "e-albania.al". Kryeministri...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA