Ballina Etiketimet Lekures

Etiketim: Lekures

Si t’i njohim alergjitë e lëkurës te fëmijët?

ROMË, 10 qershor /ATSH/ - Shfaqja e shenjave të lëkurës te fëmijët alergjikë është e larmishme. Dermatiti atopik është sigurisht më i zakonshmi. Është përcaktuar gjenetikisht...

Së shpejti nis ndërtimi i rrugës Lëkurës-Kanali i Çukës/ Unazë panoramike...

TIRANË, 28 shtator/ATSH/ Në qytetin e Sarandës pritet të fillojë së shpejti puna për  ndërtimin e rrugës nr 1 Lëkurës - Kanali i Çukës. Kryetari...

FOTO/ Kalaja e Lëkurësit, monument me vlera historike dhe kulturore

TIRANË, 15 janar/ATSH/- Kalaja e Lëkurësit, e ndodhur midis rrënojave të fshatit Lëkurës të braktisur në vitin 1878, në një pozicion dominues mbi gjirin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA