Ballina Etiketimet Largimi i trurit

Etiketim: largimi i trurit

Meta: Shqipëria ka sot nevojë për shpresë dhe besim

TIRANË, 25 janar /ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta apelon që të ndalohet largimi i trurit nga vendi ynë. “Ndal largimit të trurit! Më shumë...

FOKUS – Plenkoviç: Largimi i trurit çështje ekzistenciale, Kroacia humbet çdo...

ZAGREB, 9 janar /ATSH-HINA/ - Largimi në masë i trurit nga vendet anëtare të BE-së nga Lindja drejt Perëndimit është një çështje ekzistenciale, ndërkohë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA