Ballina Etiketimet Kursi ikembimit

Etiketim: Kursi ikembimit

Kursi i këmbimit/ Euroja humb terren me lekun, dollari i qendrueshëm

TIRANË, 11 maj /ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, të martën euroja ka shënuar një tjetër rënie të lehtë në raport me lekun,...

Leku u nënçmua me 1.1% me euron dhe u mbiçmuar me...

TIRANË, 1 maj /ATSH/  Gjatë  gjashtëmujorit të dytë të vitit 2020, tregu  valutor  u  karakterizua nga ecuria e qëndrueshme e kursit të këmbimit të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA