Ballina Etiketimet Kuli-Lito

Etiketim: Kuli-Lito

Fatalitetet nga COVID/ Anëtarja e Komitetit të Ekspertëve: Ne nuk përpunojmë...

TIRANË, 24 nëntor/ATSH/ "Komiteti Teknik i Ekspertëve asnjëherë nuk është marrë me shifrat e fataliteteve nga COVID-19 dhe asnjëherë nuk e ka diskutuar si...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA