Ballina Etiketimet Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste

Etiketim: Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste

Një numër i madh deputetësh gjermanë mbështesin hapjen e negociatave për...

TIRANË, 12 qershor/ATSH/ - Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla së bashku me deputetët, Ervin Bushati dhe Senida Mesi kanë pritur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA