Ballina Etiketimet Kristina

Etiketim: Kristina

“Caravan Horse Riding Albania”/ Historia e Kristinës frymëzon për sipërmarrje të...

  TIRANË, 9 maj /ATSH/ Kristina Fidhi, me mbështetjen e AZHBR-së ka ngritur në Gjirokastër, sipërmarrjen e saj, sa të bukur dhe të veçantë nën...

EKONOMI – FMN: Bota tashmë është në recesion

UASHINGTON, 28 mars /ATSH-MIA/- Drejtoresha e Fondit Monetar Ndërkombëtar (FMN) Kristalina Georgieva deklaroi se koronavirusi i ri e ka shtyrë ekonominë globale në recesion...

KINË – FMN: Tensionet tregtare ulin me 0,8 % PBB-në globale

PEKIN, 21 nëntor /ATSH-DPA/ - Shefja e Fondit Monetar Ndërkombëtar paralajmëroi se tensionet tregtare dhe pasiguritë që mund të vijnë mund të ulin 0,8...

Kristina, studentja e sapodiplomuar punësohet pasi aplikon tek Zyra e Punës

TIRANË, 11 shtator /ATSH/ - Kristina, studente e sapodiplomuar, pas aplikimit pranë Zyrës Vendore të Punësimit në Tiranë u punësua pranë një subjekti. Kristina pas...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA