Ballina Etiketimet Krimet e renda

Etiketim: krimet e renda

GJKKO: U liruan 20 të paraburgosur, një nga gjyqtarët u testua...

TIRANË, 11 maj/ATSH/Në një komunikim për mediet, Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka bërë të ditur...

Apeli i Krimeve të Rënda rrëzon Balilin, mbetet në fuqi dënimi...

TIRANË, 17 tetor/ATSH- Arbi Fortuzi/ Klement Balili do të vijojë të vuajë dënimin prej 10 vitesh burg të vendosur nga Gjykata e Krimeve të...

Prela për Dosjen 339: Po hetohet intensivisht, ka 74 persona nën...

TIRANË, 7 qershor/ATSH/ - Donika Prela, Drejtuese e Prokurorisë së Krime të Rënda, ka theksuar se Dosja 339 është një nga dosjet më të...

Krimet e Rënda dënojnë me 10 vite burg Klement Balilin

TIRANË, 7 maj/ATSH/ - Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur dënimin me 10 vite burg për Klement Balilin. Gjykata mori vendimin për ta...

Prokuroria kërkon sekuestrimin e pasurive të Admir Muratajt

TIRANË, 12 prill /ATSH/ - Prokuroria e Krimeve të Rënda, përfaqësuar nga prokurorët Ened Nakuçi dhe Manjola Kajana kërkuan sekuestrimin e pasurive të shtetasve...

Marku: Turp, prokuroria nuk është supermarket që çdo gjë ka çmim

TIRANË, 27 mars/ATSH/ - Kryeprokurorja Arta Marku gjatë analizës vjetore të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, ka kërkuar nga prokurorët të hetojë çështjet e...

Prokuroria çon për gjykim te Krimet e Rënda, tre gjyqtarët e...

TIRANË, 27 nëntor/ATSH-A. Fortuzi/- Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dërguar për gjykim tre gjyqtarët e Apelit Durrës, Kliton Spahiu, Petrit Ceno dhe Petraq...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA