Ballina Etiketimet Kredi per energi te rinovueshme

Etiketim: Kredi per energi te rinovueshme

Energjia e rinovueshme/ Bankat kanë financuar biznesin me 255 kredi

TIRANË, 1 shtator /ATSH/ Shqipëria ka burime të shkëlqyera natyrore për investimet e Energjisë së Rinovueshme dhe biznesi po rrit interesin për të investuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA