Ballina Etiketimet Kraco

Etiketim: Kraco

Eksportet në Shqipëri, potencial zhvillimi ekonomik dhe prezantim në tregjet ndërkombëtare

TIRANË, 4 korrik/ATSH/- Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj, zhvilloi një vizitë në mjediset e një kompanie, prodhimet e së cilës gjenden sot...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA