Ballina Etiketimet Kostrukstive

Etiketim: kostrukstive

GJERMANI – Merkel: Takimi për Recovery Fund me klimë konstruktive

BERLIN, 19 qershor /ATSH-ANSA/ - Ishte e qartë dhe e pritshme se nuk do të ndodhte ndonjë gjë konkrete në takimin e sotëm, por,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA