Ballina Etiketimet Kontroll teknik

Etiketim: kontroll teknik

Kontrolli teknik i mjeteve/ Në një javë 4300 mjete të testuara

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë informoi sot se në javën e parë të rifillimit të shërbimit të kontrollit teknik mbi 4,300...

Kontrolli teknik i mjeteve/ Riinxhinierim i shërbimit në të gjitha qendrat...

TIRANË, 19 maj /ATSH/ Shërbimi i kontrollit teknik të mjeteve rrugore tashmë kryhet nga shteti. Me investimet që po ndërmerren në këtë sektor, qytetarët do...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA