Ballina Etiketimet Kontroll rrugor

Etiketim: kontroll rrugor

Drejtoria e Transportit Rrugor, risi dhe lehtësira në shërbim të qytetarëve

TIRANË, 13 dhjetor /ATSH/ - Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimit të Transportit Rrugor, ka vendos një sërë masash të reja për të lehtësuar shërbimin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA