Ballina Etiketimet Konfiskim pasuri

Etiketim: konfiskim pasuri

Ripërdorimi social i pasurive të konfiskuara/ Kim: SHBA mbështesin fuqimisht përpjekjet...

TIRANË, 23 nëntor /ATSH/ "Shtetet e Bashkuara mbështesin fuqimisht përpjekjet për të luftuar krimin e organizuar, dhe përpjekjet forcojnë rolin e shoqërisë civile në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA