Ballina Etiketimet Komisioni Tabaku Xhafaj

Etiketim: Komisioni Tabaku Xhafaj

Opozita debate në komisionet parlamentare

TIRANË, 29 maj /ATSH- I. Vata/ - Komisioni i Ekonomisë dhe Financave ka nisur sot me debatet e opozitës në lidhje me dorëheqjen e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA