Ballina Etiketimet Komisionet parlamentare

Etiketim: Komisionet parlamentare

Kuvendi i Kosovës miratoi uljen e numrit të komisioneve parlamentare nga...

PRISHTINË, 13 shkurt /ATSH/ Kuvendi i Kosovës ka miratuar pasditen e kësaj të enjteje, me 90 vota pro dhe një abstenim, 14 komisione parlamentare,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA