Ballina Etiketimet Komision sigurie

Etiketim: komision sigurie

Miratohen ndryshimet në ligjin “Për azilin”/ Parashikohen qartësisht afatet për shqyrtimin...

TIRANË, 29 shtator /ATSH/ Komisioni për Sigurinë Kombëtare mori në shqyrtim në parim, projektligjin "Për azilin në Republikën e Shqipërisë". Për prezantimin e projektit, të...

Komisioni për Sigurinë Kombëtare shqyrton projektligjin “Për policinë e burgjeve”

TIRANË, 8 qershor/ATSH/ Komisioni për Sigurinë Kombëtare, në mbledhjen e sotme zhvilluar online, mori në shqyrtim nen për nen projektligjin "Për policinë e burgjeve"....

Kuvendi, ekspertizë në Zvicër në fushën e sigurisë dhe mbrojtjes

TIRANË, 2 prill /ATSH/ - Kuvendi i Shqipërisë do të ketë një bashkëpunim afatgjatë me Qendrën për Kontrollin Demokratik të  Forcave të Armatosura dhe...

Sfidat e Forcave Detare, deputetët e Komisionit të Sigurisë vizitojnë Komandën...

TIRANË, 30 tetor/ATSH/ Deputetë të komisionit për Sigurinë Kombëtare zhvilluan një vizitë në Komandën e Forcave Detare, Durrës. Gjeneralmajor Ylber Dogjani dhe përfaqësues të tjerë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA