Ballina Etiketimet Kombetarja U 20

Etiketim: Kombetarja U 20

Kombëtarja U-20/ Miqësoret kundër Malit të Zi, trajneri Haxhiraj shpall listën

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Ekipi Kombëtar i 20-vjeçarëve ka nisur ditën e sotme grumbullimin dhe stërvitjet intensive në prag të dy ndeshjeve miqësore që...

Shqipëria U-20 mbyll grumbullimin dhe fiton miqësoren

TIRANË, 30 janar/ATSH/ - Shqipëria U-20 e drejtuar nga Ilir Biturku ka përfunduar ditën e sotme grumbullimin tre ditor, duke luajtur një ndeshje miqësore...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA