Ballina Etiketimet Komandati

Etiketim: Komandati

“Defender Europe 2021″/ Peleshi pret Komandantin e Ushtrisë Amerikane në Europë...

TIRANË, 3 maj /ATSH – I. Vata/ Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi priti në një takim Komandantin e Ushtrisë Amerikane në Europë dhe Afrikë,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA