Ballina Etiketimet Kolefski

Etiketim: Kolefski

Pali Kolefski nis punën për transformimin e Bashkisë Pustec

TIRANË, 31 korrik/ATSH/ Pali Kolefski filloi sot punën për transformimin e Bashkisë Pustec. "Rreth 55% pjesëmarrje në votim, shtrëngim duarsh ndërmjet ish-kryetarit dhe kryetarit të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA