Ballina Etiketimet Kluve

Etiketim: kluve

Duka nis takimet me drejtuesit e klubeve për procesin e licencimit

TIRANË, 13 janar /ATSH/ Në kuadër të procesit të licencimit të klubeve, duke u mbështetur edhe në kërkesat e UEFA-s, Departamenti Ligjor dhe i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA