Ballina Etiketimet Klodiana Veizi

Etiketim: Klodiana Veizi

Anëtarja zëvendësuese e KED, Veizi kalon Vetingun

TIRANË, 21 qershor/ATSH/- Komisioni i Pavarur i Kualifikimit dhe vëzhguesi ndërkombëtar pranuan se pasuria e gjyqtares së Gjykatës Administrative Durrës, njëkohësisht anëtare zëvendësuese e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA