Ballina Etiketimet Klevis Haxhari

Etiketim: Klevis Haxhari

U-17/ Fukaj dhe Haxhari: Kënaqësi të veshësh fanellën kuqezi  

TIRANË, 21 shtator/ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-17, e grumbulluar që prej ditës së diel në ambientet e kompleksit “Tropikal” në Durrës po stërvitet intensivisht për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA