Ballina Etiketimet Kishat e Voskopojës

Etiketim: Kishat e Voskopojës

FOTO/ Kishat e Voskopojës përmes kultit dhe bukurive natyrore, 1300 turistë...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ - Me nisjen e sezonit turistik gjatë fundjavës turistë të shumtë kanë shijuar itenerarin turistik në kishat e Voskopojës përmes...

FOTO/ Kishat e Voskopojës, fluks vizitorësh në këtë fillim sezoni turistik

TIRANË, 8 maj /ATSH/ - Parqet arkeologjike, muzetë dhe kalatë në vendin tonë me nisjen e sezonit turistik janë të hapur për vizitorë çdo...

FOTO/ Vizitorë të shumtë e shijuan diellin e fundjavës në Voskopojë

TIRANË, 1 prill /ATSH/ - Vizitorë të shumtë kanë zgjedhur të kalojnë fundjavën me diell duke shijuar monumentet e kultit në Voskopojë. Guidat e kishave...

FOTO/ Kishat e Voskopojës, asnjë dëmtim nga moti i keq

TIRANË, 21 janar /ATSH/ -Kishat e Voskopojës janë asete të rëndësishme të trashëgimisë kulturore dhe po vizitohen përherë e më shumë nga turistët vendas...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA