Ballina Etiketimet KIm Soreca gjykates

Etiketim: KIm Soreca gjykates

Ambasadorët Kim dhe Soreca, takim me anëtarët e Gjykatës Kushtetuese: Pavarësi...

TIRANË, 21 janar /ATSH/ Ambasadorja e SHBA-së Yuri Kim dhe ambasadori i BE-së, Luigi Soreca u takuan sot me anëtarët e Gjykatës Kushtetuese, për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA