Ballina Etiketimet ‘Ketrushat në ishull ”

Etiketim: ‘Ketrushat në ishull ”

Ripërdorimi social i pasurive të konfiskuara/ Kim: SHBA mbështesin fuqimisht përpjekjet...

TIRANË, 23 nëntor /ATSH/ "Shtetet e Bashkuara mbështesin fuqimisht përpjekjet për të luftuar krimin e organizuar, dhe përpjekjet forcojnë rolin e shoqërisë civile në...

FOTO/ Gjirokastër, “Ketrushat në ishull” premiera e fundjavës

TIRANË, 4 mars /ATSH/ - Premiera e shfaqjes ''Ketrushat në ishull" u prit me duartrokitje nga publiku më i bukur, ai i fëmijëve në teatrin ''Zihni...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA