Ballina Etiketimet Kategoria Superiore

Etiketim: Kategoria Superiore

Sistemi VAR në Shqipëri/ Drejtori i IFAB, seminar me arbitrat dhe...

TIRANË, 21 qershor /ATSH/ Federata Shqiptare e Futbollit, në bashkëpunim me organet e qeverisë së futbollit europian dhe botëror ka organizuar herë pas herë...

Kategoria Superiore U-13 dhe U-15/ Përcaktohen çiftet e fazës play-off dhe...

TIRANË, 15 qershor /ATSH/ Kategoria Superiore U-13 dhe Kategoria Superiore U-15 ka arritur në fazën play-off dhe fazën play-out, ku do të përcaktohen fituesit...

Kriteret e licencimit në prag të sezonit të ri/ FSHF mbledh...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Sektori i Licencimit në Federatën Shqiptare të Futbollit ka organizuar ditën e sotme një mbledhje me klubet e Kategorisë Superiore...

Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së vendos për ceremoninë e dorëzimit të titullit...

TIRANË, 24 maj /ATSH/ Ditën e sotme u zhvillua mbledhja online e Komitetit Ekzekutiv të Federatës së Futbollit, nën drejtimin e presidentit të FSHF-së,...

Kategoria Superiore/ “Fitues ose humbës”, dita vendimtare e sezonit

TIRANË, 21 maj /ATSH/ Sot është dita vendimtare. Ajo që mund të mbyllë llogaritë për titullin ose që mund ta çojë dilemën e kampionit...

Kategoria Superiore/ Katër javët e fundit ndeshjet në një ditë dhe...

TIRANË, 6 maj /ATSH/ Ditën e sotme, Sektori i Garave në Federatën Shqiptare të Futbollit, ka vendosur të unifikojë kalendarin e Kategorisë Superiore për...

Kategoria Superiore U-19/ Vllaznia dhe Teuta, ekipet kampione të grupit A...

TIRANË, 4 maj /ATSH/ Kategoria Superiore e moshës U-19 ka hyrë në fazën më të nxehtë, teksa ka shpallur këtë javë ekipet kampione në...

Analizë e Kategorisë Superiore/ Zotërimi i topit nuk do të thotë...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Zotërimi i topit nga një skuadër do të thotë të arrish të kontrollosh ndeshjen, por kjo nuk do të thotë...

Statistikat e Superiores/ Trajnerët preferojnë më shumë skemën e mbrojtjes me...

TIRANË, 18 shkurt /ATSH/ Trajnerët e skuadrave të Kategorisë Superiore pëlqejnë më shumë skemën e mbrojtjes me 4 lojtarë. Nga një vëzhgim i FSHF është...

Analiza e Kategorisë Superiore/ Vllaznia kampione e pikëve në kohën shtesë

TIRANË, 27 janar /ATSH/ "Vllaznia" rezulton kampione sa i takon pikëve të fituara në kohën shtesë sipas një analize që Federata Shqiptare e Futbollit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA