Ballina Etiketimet Kategoria Superiore U-17

Etiketim: Kategoria Superiore U-17

Kategoria Superiore U-17/ Përcaktohen finalistët FC Internacional Tirana – Akademia e...

TIRANË, 17 maj /ATSH/ FC Internacional Tirana – Akademia e Futbollit është finalja e madhe e Kategorisë Superiore U-17, që do të përcaktojë fituesin...

Kategoria Superiore U-17/ Shënkolli dhe Akademia e Futbollit, ekipet kampione në...

TIRANË, 5 maj /ATSH/ Kategoria Superiore e moshës U-17 po i afrohet finales së sezonit, pasi këtë javë janë shpallur edhe ekipet kampione të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA