Ballina Etiketimet “Kartën e Selanikut”

Etiketim: “Kartën e Selanikut”

Mbrojtja e monumenteve bizantine, Shqipëria nënshkruan me 20 shtete

TIRANË, 8 dhjetor /ATSH/ - Shqipëria dhe 20 shtete nga Europa dhe nga rajoni i Mesdheut nënshkruan "Kartën e Selanikut” për mbrojtjen e Monumenteve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA